Par uzņēmumu

 

Pro-Found Trading tas ir viens no veiksmīgiem un strauji augošiem IT izplatītājiem starptautiskajā tirgū. Mēs strādājam ar pasaules lielākajiem viedtālruņu un planšetdatoru ražotājiem, tādiem zīmoliem, kā Apple, Samsung, Sony, Nokia, HTC un citiem.

Uzņēmuma nosaukums atspoguļo tā filozofiju, skatu uz uzņēmējdarbības īstenošanas politiku, mūsu tuvākos un globālos mērķus:

Pro – profesionāļu komanda;

Found – labāko piedāvājumu meklēšana;

Trading – globālā tirdzniecība.

Kopā Pro-Found Trading nozīmē profesionālo ekspertu komanda ar dziļu izpratni par telekomunikāciju sistēmu nozari un izcilām tirgus zināšanām.

Mēs vienmēr operatīvi reaģējam uz izmaiņām tirgū, precīzi zinām mūsu klientu vajadzības, efektīvi veicam pasūtījumus un nepārtraukti pilnveidojamies. Tieši tāpēc mūsu uzņēmumam, kurš ir dibināts 2012. gadā, ir godam nopelnīta uzticama un izdevīga sadarbības partnera reputācija.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Rīgā, Latvijā, pašā Baltijas jūras krastā – stratēģiski izdevīgā vietā, caur kuru ved tirdzniecības ceļi uz vairākām kaimiņvalstīm: Krieviju, NVS valstīm, Skandināvijas valstīm, Rietumeiropas un Dienvideiropas valstīm. Tas ļauj mums sniegt loģistikas pakalpojumus ar avio un transportlīdzekļu starpniecību visaugstākajā līmenī.

Misija

 

Uzņēmums Pro-Found Trading tika dibināts, lai:

 • Lai kļūtu par pasaules vadošo IT izplatītāju ar uzticama biznesa partnera reputāciju
 • Lai būtu par ideālu partneri korporatīvajiem klientiem, harmoniski apvienojot tādus faktorus, kā augstā līmeņa servisa nodrošināšana, elastība un spēja ātri pielāgoties klientu vajadzībām, konkurētspējīgas cenas, aktuālo produktu pieejamība, augsta līmeņa loģistikas pakalpojumu nodrošināšana
 • Lai dibinātu uzticamas ilgtermiņa biznesa attiecības
 • Lai pastāvīgi pilnveidotos un veicinātu katra uzņēmuma darbinieka personīgo izaugsmi

 

Pro-Found Trading cenšas būt ar globālo stratēģisko domāšanu un uz katru atsevišķu klientu orientēts uzņēmums, kurā katram darbiniekam ir maksimālās pilnvaras lēmumu pieņemšanā. Mēs uzskatām, ka funkciju deleģēšana un orientācija uz klientu ir patiesās sastāvdaļas mūsu globālās pārdošanas veicināšanā.

Stanislavs Surskis

Valdes Loceklis, Pro-Found Trading

Pakalpojumi

 

Pro-Found Trading piedāvā kvalitatīvus risinājumus loģistikā kravu piegādei, izmantojot avio un autotransporta pārvadājumus, kā arī piedāvā izdevīgus apstākļus korporatīvajiem klientiem – piegādi nākamajā darba dienā visā Eiropā, 2 darba dienu laikā uz Tuvajiem Austrumiem un 3-5 darba dienu laikā uz citiem reģioniem. Krava atrodas zem pilnīgas kontroles visā pārvadājuma laikā, sākot ar konkrētās preces nosūtīšanu no mūsu noliktavas līdz tās izkraušanai Jūsu norādītajā vietā.
Mūsu pienākumos ietilpst kravas kopējā apdrošināšana, elastīgi termiņi un konkurētspējīgas cenas, kas savukārt samazinās Jūsu izmaksas un paātrinās tirdzniecību.

Mēs parūpēsimies par visiem papīra darbiem, kas būs saistīti ar pavaddokumentu korektu noformēšanu un sastādīšanu.

 

Kāpēc izvēlēties Pro-Found Trading

 

 1. Uzticama partnera reputācija un augsts servisa līmenis
 2. Jaunāko modeļu pieejamība
 3. Individuāla pieeja katram klientam
 4. Konkurētspējīgas cenas
 5. Elastīgi un droši nosacījumi
 6. Ātra un kvalitatīva piegāde
 7. Kvalitātes nodrošināšana un kravas apdrošināšana

%

Tieši tik daudz jaunu klientu veic atkārtotu pirkumu nedēļas laikā!

%

Apgrozījuma pieaugums salīdzinājumā ar pagājušo gadu!

Valstu skaits, kurās mēs realizējam mūsu piedāvājumus!